Szafa w Biurze

Szafa wnękowa to doskonałe rozwiązanie dla twojego biura. Szafa wnękowa z funkcjonalnie zaaranżowanym systemem półek i szuflad to znakomite i komfortowe uzupełnienie kącika biurowego. W nowocześnie urządzonym biurze drzwi przesuwne z płyty laminowanej ozdobione transparentnymi wstawkami sprawdzą się idealnie.

Szafa w Pokoju Dziecięcym

Szafa wnękowa to doskonałe rozwiązanie w pokoju dziecięcym. Może być ona dopasowana nie tylko do wystroju pomieszczenia ale także do stylu oraz charakteru jej przyszłego użytkownika.Także nasze dzieci oraz młodzież może cieszyć się meblem zaprojektowany na miarę swoich potrzeb i gustów.

Szafa w Przedpokoju

Drzwi przesuwane to doskonałe rozwiązanie do wąskich przedpokoji i korytarzy. Sprawdzają się tam gdzie brak jest miejsca na drzwi otwierane. Taki typ zabudowy pozwala na maksymalne wykorzystanie miejsca na buty opraz odzież wierzchną. Jeśli jesteście Państwo posiadaczami większego przedpokoju można wykonać szafę wnękową która będzie podzielona na część gospodarczą oraz garderobianą. Skośna wnęka pod schodami również nie stanowi problemu w zabudowie, można taką wnękę ukryć za systemem drzwi przesównych skośnych co pozwoli na ciekawą aranżacje przestrzeni pod schodami.

Szafa w Salonie

Szafy wnękowe to dobry pomysł na gustowną biblioteczkę w salonie. Książki ulokowane na półkach i przesłonięte drzwiami przesuwnymi to idealne rozwiązanie: są chronione przed kurzem, wilgocią i są łatwo dostępne. Drzwi z lacomatu tylko częściowo ukrywają kompozycję półek i szuflad stając się idealnym towarzystwem dla koloru ścian.

Szafa w Sypialni

Szafa wnękowa to doskonałe rozwiązanie w sypialni. Odpowiednio zbudowana szafa wnękowa może z powodzeniem zastąpić garderobę która wymaga osobnego pomieszczenia. Mnogość rozwiązań i akcesoriów pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni.

W naszej ofercie oprócz szaf wnękowych znajdują się również komody, szafeczki nocne oraz łóżka. Pozwala to na skompletowanie wszystkich mebli sypialnianych w jednym miejscu bez potrzeby odwiedzania niezliczonych sklepów. Sypialnia jest miejscem prywatnym i intymnym dlatego jej wystrój musi odpowiadać gustom oraz poczuciu estetyki ich użytkowników.